Шістнадцятого грудня у Полтаві відбувся концерт у рамках Всеукраїнського фестивалю “Пісні, народжені в АТО”. Відбувалося це дійство на сцні ОЦЕВУМу.

До Полтави приїхали заспівати своїх пісень, які пронизані енергетикою війни на сході України, бійці АТО з усіх куточків України. Тексти пісень були написані або самими виконавцями, або їхніми бойвоими побртимами. Полтава була 9 містом, де люди почули “Пісні, народжені в АТО”. За словами організаторів основною метою проведення цього фестивалю була спроба нагадати полтавцям, що в країні йде війна, що вона не закінчилась.

“Координаційна рада громадських організацій учасників АТО” спільно з “Центром допомоги учасників АТО” та "Братерством учасників антитерористичної операції Полтавщини" провели цей захід, бо питання війни починає поступово зникати з наших вуст і люди забули про те, що війна зовсім поруч і стосується кожного з нас. Ми стаємо черствими і перестаємо розуміти, що в країні йдуть бойові дії, забуваємо про атовців, які воюють там і потребують нашої з Вами уваги та допомоги.

Я вважаю, що треба підіймати народ, нагадувати, що перемога — попереду, ще нічого не закінчилось”, – розповів голова ГО “Братерство учасників АТО Полтавщини” Віталій Турпітько.

Розпочався концерт з вшанування загиблих Героїв України.

Зі сцени лунали пісні у виконанні бійців, пронизані болем за загиблими побратимами, тугою за домом та надією на скорішу перемогу. Фактично всі виступи супроводжувались документальними відеофільмами, які ще більше занурювали в атмосферу тієї реальості, в якій прожив або живе кожен з виконавців. Окрім пісень хлопці читали вірші, від яких мурашки йшли по шкірі.

Фактично кожна виконана пісня зривала шквали оплесків і глядачі не могли стримувати сліз, проживаючи кожне слово передане їм з пісень та віршів. Зал неодноразово аплодував стоячи. Окрім біців, на сцену вийшла матір загиблого полтавця Миколи Чепіги Наталія Чепіга, яка виконала власну пісню, пронизану материнським болем за загиблим сином, яка відгукнулась в серці кожної людини.

Зі сцени свої музичні композиції та вірші виконали Сергій Кононенко, Вячеслав Купрієнко, Руслан Давидович, Сергій Бойко, гурти “45 плюс”, “Мрії Марії” та інші.

Наприкінці концерту на сцену запросили дітей загиблих воїнів, яких на Полтавщині 76. Діти отримали чудові подарунки від Святого Миколая, які передали їм українсьькі емігранти та небайдужі жителі Великої Британії.

Кожен хто виходив с залу після завершення концерту ніс в собі частинку того, що ми всі називаємо війною.